A tak se ptám ...

07.10.2015 14:23

Čtu hodně INTERNET.Noviny už dávno nekupuji,na internetu má člověk výběr a najde si i třeba pravdu,když ji ale hodně usilovně hledá.Sítě a tak.Nevím,co si počít s následující zprávou,zda patří mezi drby nebo je to skutečnost.Cituji zprávu z internetu:

-----------------------------------------------------------------------------

Psycholožka Doubravka z Léta s kovbojem přestala být po chuti Tomáši Töpferovi? Těžko říct, jak to souvisí s ředitelem vinohradského divadla, nicméně herečka Daniela Kolářová se minimálně od ledna přestane objevovat v tomhle svatostánku kultury, kterým prošly největší herecké legendy historie. A není sama!

Vedení Divadla na Vinohradech oznámilo, že od ledna stáhne hru To byla moje písnička! Prý už se hraje dlouho a musí ustoupit mladším inscenacím. To znamená jediné: herečky Daniela Kolářová (69) a Marta Vančurová (67) přišly o své poslední angažmá a od ledna budou bez práce.

"V pondělí jsem se od pana ředitele dozvěděla, že představení To byla moje písnička!, v němž s kolegyněmi hraji, bude mít v prosinci derniéru. Mrzí mě to, co se dá dělat," řekla ke svému konci v divadle Vančurová, která je známá například z filmů Jáchyme, hoď ho do stroje, Den pro mou lásku nebo Smrt krásných srnců.

Samotná Kolářová má ještě angažmá v pražském divadle Studio DVA, nicméně vzhledem k nejistému zdravotnímu stavu hereckého kolegy Milana Lasici (75), který v současnosti leží v nemocnici s problémy se srdcem, je další pokračování představení Půl druhé hodiny zpoždění ohroženo.

To Vančurová doufá, že se ještě stane zázrak. "Jinou nabídku jsem zatím od vinohradského divadla nedostala. Určitě se tam nějaká nová představení připravují, ale mně se zatím nikdo neozval," prohlásila posmutnělá propuštěná herečka.

----------------------------------------------------------------------------

Tak uvidíme,co přinese čas.Jen velmi dobře vím,co tyto kmenové herečky "přinesly" našemu divadlu.Moje slovenská přítelkyně,rovněž čtenářka mých webových stránek,říkává "Asi tak."Tak,milá moje slovenská Danielko,ASI TAK.