Aktuálně k Diskusi

13.08.2015 08:45

Dávám ještě i zde výjimečně prostor panu Bašusovi.Žádal mne o více jeho fotografií zde na webu.(CITUJI - ale rád bych věděl to nemáš lepší, která by moji tvář vice znázornila aby lidé viděli resp. blíže poznali tu osobu, která to celé zavinila.)Tady jsou,Oldíku.

Tvůj zatím poslední příspěvek v Diskusi
12.08.2015
Vložil Olda Bašus
Titulek Tvoje odpověď na můj příspěvek

Když si Honziku přečítám v tom už nesnesitelném vedru Tvoje řádky, tak už opravdu nevím co by Ti pomohlo v tvém nekonečném dnes už seriálu, abys dosáhl konečně vytoužené odpovědi a nějakého rozumného řešení. Pokud tam byla zmínka o tom Blesku, tak to byla taková momentální sranda myšlenka kdyby se o to zajímal tisk. Já v tom tvém případu vidím nejen momentální situaci, ale také souhrn všeho toho, co se za ta léta stalo ve vrátnici divadla, ale i v soukromí když v tom hrála roli, dnes již nežijící osoba. Já jsem tě tehdy bránil, ale jak už bývá zvykem,tak i já jsem si připadal v tu chvili jako blbec, protože mi vyhrožovala trestním oznámením Možná si to v tu dobu přehlédl ale byl to počátek hry,která pozvolna pokračovala, nebudu to podrobněji popisovat, sečítalo se to a i když se u toho vystřídalo několik ředitelů, u kterých si se domníval že jsou ti nakloněni, tak jedna osoba je tam dodnes a podle mého mínění ten seznam dopodrobna zná. Vůbec bych se nedivil, že ten poslední případ s tvým bývalým nočním kolegou, který způsobil hodně problémů sám, to se přičetlo ve výsledku do tvého problému. Proti tomu se bojuje dost obtížně a tak to je můj osobní názor, proč ta tvoje kauza se těžko dočká výsledku. Nikdo i přes tvoje skoro 20 ti leté úspěchy, paměti nebo zajímavý názor v pořadu A.Cibulky, přízeň herců, právě teď ve tvém souboji, neovlivní rozhodnutí pana ředitele, pokud existuje. Dnešní doba je jiná, myšlení lidí je úplně jiné, protože ze života se vytratilo to hlavní: slušnost, tolerance, úcta a pochopení toho druhého a nastoupilo něco , co většina lidí nepochopi, ale musí se s tím smířit. Na změnu musíme alespoň zatím zapomenout. Tak jsem se, někdo řekne vykecal a co zbývá abych projevil slušnost k tobě a manželce, jedině v tom aby jsi se dočkal nějakého výsledku. Ta doba čekání je ve všem , nekonečná. Měj se dobře a zdravím Olda.

 

Moje zatím poslední odpověď Tobě,Oldíku

                                                                                  13.08.2015
Vložil Jan Veselý
Titulek Re: Tvoje odpověď na můj příspěvek

Oldíku,piš si do Diskuse mého webu co chceš,ale pouze jen k tematu diskuse,to co k němu patří.Dal jsem Ti prostor,že zveřejním i Tvé soukromé maily,když budou k Diskusi.Ale ZAKAZUJI Ti to,co jsi udělal ve svém posledním příspěvku,aniž bys ho dal na soukromý mail,protože v něm už jdeš "za čáru",zmiňuješ se tam o mých velmi soukromých věcech,které s Diskusí vůbec nesouvisí a které jako bývalý můj přítel víš ode mne nebo jsi je se mnou dokonce i zažil.Takhle už tedy opravdu NE !!! Termíny jako "nežijící osoba" (Miluška),nebo "hrozba trestního oznámení " (od Oliny),nebo "kauza nočního bývalého kolegy" (Němec),to byly věci,které jen z přátelství víš a teď je ve své ješitnosti a honby za senzací mne zlikvidovat za každou cenu,zneužíváš!Ta jedna osoba v divadle,která ví prý vše (můj vedoucí pan Jiří Huráb) vychází v současnosti se mnou velmi dobře (Číčo) a tak ses jen,jak sám se tímto termínem uvádíš, "VYKECAL".SNAD SI LIDÉ,čtenáři tohoto webu,udělají již sami obrázek o Tobě,proč Ti již nedávám třetí šanci v našem letitém přátelství.Nelituji toho,co víš z našeho přátelství,jen se bojím,co ještě navíc zneužiješ a z mého soukromí vyzradíš.Prosím Tě tedy,zveřejni i z mého mládí,že mám kdysi operovanou kýlu a jen pár žen ji v mé milostné minulosti vidělo v mém rozkrokuBezvadná zpráva pro Tvůj oblíbený bulvární Blesk,o němž se také zmiňuješ.Určitě budeš na moji odpověď reagovat,tak prosím pouze na můj mail JV2014@centrum.cz.Nemusí všichni vědět úplně všechno,jak Ty jsi spravedlivý Limonádový Joe a já vlastně blbec a hajzl v jedné osobě denního vrátného DnV.Ještě skončím citací Tvého závěru příspěvku.""""Dnešní doba je jiná, myšlení lidí je úplně jiné, protože ze života se vytratilo to hlavní: slušnost, tolerance, úcta a pochopení toho druhého a nastoupilo něco , co většina lidí nepochopi, ale musí se s tím smířit. Na změnu musíme alespoň zatím zapomenout."""" Já se,Oldo ,nikdy nesmířím a nezapomenu.Jan veselý