Nové " Divadélky " BŘEZEN 2017 !!!

16.03.2017 11:32

A máme dnes na světě před premierou Peer Gynta nové březnové Divadelní noviny. K dispozici v pokladnách nebo celodenně ve vrátnici. Ptávají se mne moji čtenáři,proč za své peníze dělám zdarma službu řediteli,že propaguji i " jeho " noviny. Víte,nedělím divadlo na moje,jeho,naše,Vaše,atd. Dělám to pro Divadlo na Vinohradech a Tomáše Töpfera jako mého " nečtenáře ". I když dobře vím,že velmi dobře ví. Ale mám jednu velkou výhodu " já často vím " to,co ředitel kvůli své funkci ředitele často neví. Lidi se v dnešní době už strašně moc bojí a mlčí a mlčí ....... Lidé se mi svěřují a už dávno vědí,že " své zdroje " nepodrážím. Jenže cca 80% infomací pužít na webu nemůžu,protože nejen nepodrážím,ale jsem i loajální. To především,protože " ta budova",ten přenádherný vinohradský dům,za nic nemůže. Divadlo dělají lidé,to vinohradské už 110 let. Nyní pár fotek a potom ještě text ......

Divadelní noviny vždy na lavici v návštěvní hale vrátnice.

Takže už " jarní " Březen.

Tradiční SLOUPEK pana ředitele.

A čtěte si ......

Milí moji čtenáři,porovnejte si,prosím,tyto 3 citace :

1. citát z diskuse na mém webu.

Datum: 05.03.2017

Vložil: Milan

Titulek: Rekonstrukce

Rekonstrukce začne nejdřív v roce 2021. Dnes to řekl přímo ředitel na předávaní cen Augustů. Tak už přestaňte s tou hysterií a pomluvami vůči němu.

 

2.citát ředitele teď v březnu ze sloupku Tomáše Töpfera.

Počátek rekonstrukce by tak mohl začít,v optimistické variantě,koncem roku 2019,spíše v roce 2020.

 

3.citát radního hl.m. Prahy Jana Wolfa v současných březnových Divadélkách.

Momentálně se finalizuje příprava materiálu a já věřím,že jej Rada hl.m.Prahy brzy na svém zasedání posvětí.

 

Suma sumárum,přátelé.podle pana " MILANA " dělám proti řediteli hysterii a pomlouvám,když Tomáš Topfer na aktuálním předávání cen Agustů v DnV sám prohlásí,že rekonstrukce začne nejdříve v roce 2021. Teď v Divadelních novinách uvedl datum přelomu roků 2019 / 2020. V témže čísle novin však radní pro kulturu " věří ",že Rada brzy na svém zasedání materiál rekonstrukce posvětí. Tak nevím,hysterie kvůli rekonstrukci už v divadle mezi zaměstnanci je,termíny se střídají jako na orloji - 2019,2020,2021 a do toho,promiňte osobní názor,budou letos volby do Sněmovny a příští rok volby prezidenta. Myslíte si upřímně,že rekonstrukci budou řešit ti stejní lidé v Radě hl.m.Prahy apod? Už předem pro Vás,pane Milane,jsem blbý,blbý a blbý jenom vrátný tohoto divadla a jen chvilku,pouhých 21 let.