Dědictví ???

26.01.2017 09:57

Tak konečně reportáž o dědictví,které jsem " prý " mohl mít. Najdou se na Facebooku a webech " hajzlíci ",podvodníci nejrůznějších typů. Tento se jmenuje :

 

                          Andrew Grech

 

 

obrovský hajzl ve finančních podvodech. Samozřejmě již svůj profil na FB nemá !!!

 

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Jak jsem představil se ve svém prvním poselství, jsem Andrew Grech ze Spojeného království. Generální ředitel advokátní kanceláře Slater & Gordon Velké Británii, já vás kontaktovat na záměru klienta můj zesnulý pan Michael Veselý občan vaší země.Pan Michael Veselý byl můj klient po dobu 18 let před svou smrtí s manželkou a jediný syn v teroristickém bombovém útoku na Tavistock Square v Londýně dne 7. července 2007.
Před ošklivé nehody, pan Michael Veselý byl asi o zřízení telekomunikační společnost v Ghaně. Byla jsem jeho osobní právník a jistý ve všech transakcích až do své smrti.Ghana je rozvojovou zemí a investoři jsou investice do ropy a spojů. Pro projekt, on dělal termínovaný vklad šesti milionů EUR s bankou v Ghaně ale nemohl dokončit transakci z důvodu smrti. Mám všechny originální dokumenty svého domu v Londýně a originální dokumenty z uložených peněz v ghanské Akkře
Dohoda jsme měli se svou bankou uvádí, že: Je-li Michael Veselý nežije, jeho syn, který je nejbližší příbuzný mít zákonné právo odstoupit peníze a pokud žádný z nich není k dispozici, že jsem jeho osobní právník mít právo jmenovat své příbuzné pro odebrání uloženého peněz. Mám právní sílu, aby předložila nový příjemce nebo některý z jeho rozšířených rodinných příslušníků svobodně se odejmou dané peníze.To je důvod, proč jsem kontaktoval vás, protože máte stejné příjmení s mým koncem klientem a ty jsou také ze stejné země s ním. Ta to dohoda a každé další potřebné dokumenty jsou se mnou.
V důsledku jeho smrti, banka začala mě kontaktovat po skončení smlouvy termínovaného vkladu. Mají mě pověřila nasměrovat k příbuzným mého úmrtí klienta pro tvrzení svého fondu v jejich bankovního trezoru. Veškeré mé úsilí od roku 2007 vysledovat svou rodinu zpět do své země se nepodařilo, až jsem se rozhodl vypátrat jeho příjmení (Veselý) a mám svůj kontakt. Kvůli své příjmení totožnosti a státní příslušnosti, která je stejná s panem Michaelem Veselý.
Z tohoto důvodu chci tě představit do banky pro tvrzení fondu ve své bance, aby se zabránilo fondu, zabaven bankou. Nepochybuji o tom, že Late pan Michael Veselý byl váš příbuzný buď přímo, nebo vytištěné řádky textu, které možná nevíte kvůli jeho dlouhodobému pobytu zde ve Spojeném království.
Tak jsem třeba, abyste mi poslat váš dopis o přijetí postupovat a stát jako příjemce o osobu blízkou pro nárok na dědictví.
Ve svém přijetí dopisu, poskytne mi s tímto detaily:
1) Vaše celé názvy
2) Váš Full Contact Address
3) Vaše telefonní číslo
4) Váš věk
5) Vaše povolání
Uctivě.

Uctivě.
Andrew Grech
50-52 Chancery Lane
Londýn Velká Británie WC2A 1HL
Ptačí zob: +447510229121
Soukromé email: andrewgrech2000@outlook.com
WEB: www.slatergordon.com.
au/our-people/andrewgrech
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

> Od: Andrew Grech 
> Komu: Jan Veselý 
> Datum: 24.11.2016 12:21
> Předmět: Re: Pozor: Jan Veselý
>

Vážený Jan Veselý
Pozdravy tobě!

Četl jsem vaši zprávu a také z banky. Budu hledat úmrtní list a nánosů, které bankapožadovaných v souboru vašeho zesnulého příbuzného, jakmile najdu, pošluosvědčení pro vás k tomu, abyste ji předá do banky.
I prosím poradit, že byste měli jít dopředu a poslat re-aktivační poplatek do banky co nejdříve, tak, že budou aktivovat účet a přenést dědickou fond pro vás.
Odpovězte mi, když máte poslat re-aktivační poplatek do banky.
I čekají.

S úctou
Andrew Grech
.

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

SAHEL -SAHARA BANK
Banque sahelsko saharienne pour l'investissement et Le Commerce.
47 Kwame Nkrumah Avenue, Glico Dům Adabraka, Accra
 
Z stole
ŘEDITEL
BCIS BANK Ghany.
 
24.listopadu 2016
 
Pozor: Jan Veselý,
 
Vážený zákazníku,
 
Re-aplikace fondy uvolnění šesti milionů euro (6, 000, 000,00)
 
V souladu s naší politikou v dědickém opatření a spojeneckých administrativních záležitostí, vaše žádost musí být přezkoumána a ověřena představenstva této banky a vaší žádosti pohledávek byla schválena jako nejbližší příbuzný našemu zesnulému zákazníkovi pozdě pan Michael Veselý ,
 
Chcete-li nám umožňují pokračovat s vaší žádosti, jak bylo dohodnuto s naší pozdní zákazníka (na jeho složky ICSP forma A-2).
 
Jste povinni postoupí na základě uvedených informací / dokumentů níže na této bance v 72 bankovních pracovních hodin.
 
1. úmrtní list zesnulé osoby pana Michaela Veselý.
 
2. Podmínky placení Certifikát zesnulého pana Michaela Veselý
 
3. Laskavě vrátit požadované doklady s částkou čtyři sta sedmdesát pět eur (475 eur), aby nám umožnil znovu aktivovat účet svého zesnulého bratra.
 
(Michael Veselý) účet vašeho zesnulého bratra byl spící za posledních 6 let a je třeba znovu aktivovat, aby nám umožňují přenést dědickou fond do svého jmenovaný bankovní účet ve vaší zemi. Spící účet / neaktivní účet je účet, který nevykazuje žádnou aktivitu (transfer či vklad) pro nějaké stanovené lhůtě. 475 EUR by měla být vyplacena v úvahu svého zesnulého bratra, takže to bude aktivní po dobu převodu.
 
Laskavě použít jakýkoli MoneyGram nebo Western Union blíže k vám, aby převod níže uvedenými informacemi;
 
Přijímače název: Ernest Frimpong Benson
Kontaktní adresa: H / Ne. F.37 Abafun Crescent
Město: Accra
Země: Ghana.
 
Ještě zašlete nám Money Transfer Control Number (MTCN) a kód nebo skenování kopii předávacího listu k tomu, aby nám odejmout peníze tak, že váš účet pozdě bratr bude znovu aktivovat, aby nám umožňují přenos fond ke svému účtu okamžitě ,
 
Chopíme této příležitosti a vyjádřit naši upřímnou soustrast k nenapravitelné ztrátě našeho drahého zákazníka a vašeho bratra pan Michael Veselý.
 
Také jsme chopit stejnou příležitost byste doporučil k urychlenému splnění požadavků s cílem zajistit rychlý přenos vašich zděděných prostředků na váš bankovní účet.
 
S úctou,
 
Pan Mensan Adeboke Affambi
Managing Director
BCIS BANK GHANA
 
-----------------------
Zřeknutí UPOZORNĚNÍ
 
Informace obsažené v tomto e-mailu je důvěrný a je určen pouze pro adresáta. Jakékoli šíření, distribuce, kopírování nebo používání tohoto sdělení bez předchozího souhlasu BSIC je přísně zakázáno. Pokud nejste zamýšleným příjemcem tohoto sdělení, smažte jej trvale bez kopírování, zveřejnění nebo jiným použitím jeho obsah a okamžitě informovat odesílatele. Jakékoliv informace, prohlášení či možnosti obsažené v této zprávě (včetně všech příloh) jsou dány skupiny BSIC nebo osoby, které jsou řádně op
ze Vám zasílám dopis kvůli dědictví,VIZ celý text. Spolupracuji s právníkem zemřelého,je to pan Andrew Grech.

Andrew Grech
50-52 Chancery Lane
Londýn Velká Británie WC2A 1HL
Ptačí zob: +447510229121
Soukromé email: andrewgrech2000@outlook.com
WEB: www.slatergordon.com.au/our-people/andrew-grech

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Děkuji Vám za další spolupráci se mnou a mým právníkem panem Andrewem Grechem.Přes něho budu dostávat veškeré další pokyny a požadavky.

 

Jan Veselý

Londýnská 31

PRAHA 2

12000

Česká republika

mobil 0420736208573

mail - jv2014@centrum.cz

------------------------------------------------------------------------------------

FUND RELEASE APPLICATION

SAHEL-SAHARA BANK (BSIC GH. LTD)

Director of Foreign Operations

Sahel-Sahara Bank (BSIC Gh. Ltd.)

47 Kwame Nkrumah Avenue, Glico House, Adabraka, Accra

Adabraka Accra. Ghana

Telephone: +233 (0) 576352590

Email: sahel-saharabk@financier.com

Email: sahelsaharabk1@gmail.com

Motivační dopis jako příště kin držitele účtu N °: A / C N0: 14-255- 2107. VEDENÍ N °: 91002211.

From: Jan Veselý
Sent: Friday, November 25, 2016 9:39:01 AM
To: Andrew Grech
Subject: Re: Pozor: Jan Veselý
 

Četl a všechno to chápu. Jenže ty peníze nemám a nemám i možnost je sehnat. Takže to kvůli této překážce končí a bohužel musím odstoupit od dalších jednání s Vámi. Pokud to opravdu jen záleží na tomto poplatku,když ve hře jsou velké peníze v budoucnu,pak nechápu,proč nejde zařídit odblokování účtu jiným způsobem nebo mi zatím půjčit na konto vrácení těchto peněz potom. Nevyznám se jinak v bankovnictví,třeba se mýlím. Ale já cca našich 15000,- Kč na ta eura nemohu sehnat,jsem v jiné situaci zde v České republice.Takže bohužel ......

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

> Od: Andrew Grech
> Komu: Jan Veselý
> Datum: 25.11.2016 09:24
> Předmět: Re: Pozor: Jan Veselý
>

Dobrý den, Jan Veselý

Dostal jsem vaši zprávu a chci, abyste pochopili, že budete muset zkusit své nejlepší apůjčit si peníze na re-aktivačního poplatku ..
Chci, abyste věděli, že nemáme moc času na naší straně, protože banka mi vydal své konečné oznámení kontaktovat nejbližšího příbuzného nebo účet bude zabaven, protože tam je vládní věstníku / pověření / autorizaci všech bank zmrazit nebozabavit jakýkoliv účet, který nebyl provozuschopný v dlouhém časovém období, to je zaměřeno na únik kapitálu pro ekonomiku.
Na oznámení základě i rady, které byste měli vyzkoušet a půjčit si peníze od někoho,jakmile vaše dědictví se přenáší na vás, budete splácet úvěr.

čekám

S úctou
Andrew Grech
.

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Včera jsem večer odpověděl přes FB. Kopíruji:

Ted jsem teprve cetl mail ale penize nemam bohuzel moznost si pujcit a poslat.Je to moc penez,to jsou me 2 duchody,tady v CR jsem moc chudy na tolik penez a nikdo mi nepujci,bohuzel.Ja bych se samozrejme revanzoval,myslel jsem na to pokud bych vubec neco malo zdedil,ze polovina z toho bude saozrejme Vase !!!! Ale nemam na poplatek,takze z toho nic nebude.Na internetu budu zitra od 8 hodim rano,Zatim dekuji - Jan

______________________________________________________________
> Od: Andrew Grech
> Komu: Jan Veselý
> Datum: 24.11.2016 18:35
> Předmět: Re: Pozor: Jan Veselý
>

Vážený Jan Veselý

Pozdravy tobě!

Dostal jsem vaši zprávu a chci, abyste pochopili, že nemáme moc času.
I laskavě poradit, že byste měli vyzkoušet a půjčit re-aktivační poplatek a odeslat do banky zítra tak, že banka bude okamžitě převést vaše dědictví, aby se zítra nebo v pondělí ráno.
Chci, abyste pochopili, že budu právně chránit a vést vás tedy směrem k vám, jak se vaše dědictví.
čekám

S úctou
Andrew 
Grech

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 

Vážený Jan Veselý

Pozdravy tobě!

Dostal jsem vaši zprávu a chci, abyste pochopili, že nemáme moc času.
I laskavě poradit, že byste měli vyzkoušet a půjčit re-aktivační poplatek a odeslat do banky zítra tak, že banka bude okamžitě převést vaše dědictví, aby se zítra nebo v pondělí ráno.
Chci, abyste pochopili, že budu právně chránit a vést vás tedy směrem k vám, jak se vaše dědictví.
čekám

S úctou
Andrew 
Grech

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 

> Od: Andrew Grech
> Komu: Jan Veselý
> Datum: 24.11.2016 12:21
> Předmět: Re: Pozor: Jan Veselý
>

Vážený Jan Veselý

Pozdravy tobě!

Četl jsem vaši zprávu a také z banky. Budu hledat úmrtní list a nánosů, které bankapožadovaných v souboru vašeho zesnulého příbuzného, jakmile najdu, pošluosvědčení pro vás k tomu, abyste ji předá do banky.
I prosím poradit, že byste měli jít dopředu a poslat re-aktivační poplatek do banky co nejdříve, tak, že budou aktivovat účet a přenést dědickou fond pro vás.
Odpovězte mi, když máte poslat re-aktivační poplatek do banky.
I čekají.

S úctou
Andrew Grech
.

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

From: Jan Veselý
Sent: Thursday, November 24, 2016 11:56:00 AM
To: andrewgrech2000@outlook.com
Subject: Fwd: Pozor: Jan Veselý
 

 

______________________ Původní zpráva: ________________________
> Od: "Sahel Sahara Bank"
> Komu: jv2014@centrum.cz
> Datum: 24.11.2016 10:30
> Předmět: Pozor: Jan Veselý
>

SAHEL -SAHARA BANK
Banque sahelsko saharienne pour l'investissement et Le Commerce.
47 Kwame Nkrumah Avenue, Glico Dům Adabraka, Accra
 
Z stole
ŘEDITEL
BCIS BANK Ghany.
 
24.listopadu 2016
 
Pozor: Jan Veselý,
 
Vážený zákazníku,
 
Re-aplikace fondy uvolnění šesti milionů euro (6, 000, 000,00)
 
V souladu s naší politikou v dědickém opatření a spojeneckých administrativních záležitostí, vaše žádost musí být přezkoumána a ověřena představenstva této banky a vaší žádosti pohledávek byla schválena jako nejbližší příbuzný našemu zesnulému zákazníkovi pozdě pan Michael Veselý ,
 
Chcete-li nám umožňují pokračovat s vaší žádosti, jak bylo dohodnuto s naší pozdní zákazníka (na jeho složky ICSP forma A-2).
 
Jste povinni postoupí na základě uvedených informací / dokumentů níže na této bance v 72 bankovních pracovních hodin.
 
1. úmrtní list zesnulé osoby pana Michaela Veselý.
 
2. Podmínky placení Certifikát zesnulého pana Michaela Veselý
 
3. Laskavě vrátit požadované doklady s částkou čtyři sta sedmdesát pět eur (475 eur), aby nám umožnil znovu aktivovat účet svého zesnulého bratra.
 
(Michael Veselý) účet vašeho zesnulého bratra byl spící za posledních 6 let a je třeba znovu aktivovat, aby nám umožňují přenést dědickou fond do svého jmenovaný bankovní účet ve vaší zemi. Spící účet / neaktivní účet je účet, který nevykazuje žádnou aktivitu (transfer či vklad) pro nějaké stanovené lhůtě. 475 EUR by měla být vyplacena v úvahu svého zesnulého bratra, takže to bude aktivní po dobu převodu.
 
Laskavě použít jakýkoli MoneyGram nebo Western Union blíže k vám, aby převod níže uvedenými informacemi;
 
Přijímače název: Ernest Frimpong Benson
Kontaktní adresa: H / Ne. F.37 Abafun Crescent
Město: Accra
Země: Ghana.
 
Ještě zašlete nám Money Transfer Control Number (MTCN) a kód nebo skenování kopii předávacího listu k tomu, aby nám odejmout peníze tak, že váš účet pozdě bratr bude znovu aktivovat, aby nám umožňují přenos fond ke svému účtu okamžitě ,
 
Chopíme této příležitosti a vyjádřit naši upřímnou soustrast k nenapravitelné ztrátě našeho drahého zákazníka a vašeho bratra pan Michael Veselý.
 
Také jsme chopit stejnou příležitost byste doporučil k urychlenému splnění požadavků s cílem zajistit rychlý přenos vašich zděděných prostředků na váš bankovní účet.
 
S úctou,
 
Pan Mensan Adeboke Affambi
Managing Director
BCIS BANK GHANA
 
-----------------------
Zřeknutí UPOZORNĚNÍ
 
Informace obsažené v tomto e-mailu je důvěrný a je určen pouze pro adresáta. Jakékoli šíření, distribuce, kopírování nebo používání tohoto sdělení bez předchozího souhlasu BSIC je přísně zakázáno. Pokud nejste zamýšleným příjemcem tohoto sdělení, smažte jej trvale bez kopírování, zveřejnění nebo jiným použitím jeho obsah a okamžitě informovat odesílatele. Jakékoliv informace, prohlášení či možnosti obsažené v této zprávě (včetně všech příloh) jsou dány skupiny BSIC nebo osoby, které jsou řádně oprávněné zastupovat skupinu BSIC.
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Vážený Jan Veselý

Pozdravy tobě!

Dostal jsem vaši zprávu a chci, abyste pochopili, že nemáme moc času.
I laskavě poradit, že byste měli vyzkoušet a půjčit re-aktivační poplatek a odeslat do banky zítra tak, že banka bude okamžitě převést vaše dědictví, aby se zítra nebo v pondělí ráno.
Chci, abyste pochopili, že budu právně chránit a vést vás tedy směrem k vám, jak se vaše dědictví.
čekám

S úctou
Andrew 
Grech

oooooooooooooooooooooooooo
Dobrý den, drahý Jan Veselý

Pozdravy tobě!!

Dostal jsem vaši zprávu a já ho uznat, ale teď musíme čekat, že banka odpovědět.
Laskavě mi aktualizovat, kdy banka kontaktů, které ..
I čekají.

S úctou
Andrew 
Grech
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Vážený Jan Veselý

Bude to naše vlastní dobré, pokud byste se obrátit na banku jako první. Jsem vášzesnulého bratra právník. Už jsem vám představil bance jako mého zesnulého klientrelativního a také jako dědic mého zesnulého klientem a příjemce na penězích v mýchpozdních klientskou termínovaný vklad s nimi. Chci, abyste poslat přiloženýnavrženou dopis do banky. Otevřít přiložený soubor, vyplnit požadované údaje doprázdných prostorů a předat jej do banky přes jejich e-mailové adresy, která je vpřipravované dopisu. Po odeslání navrženou dopis do banky a také ke mně, budememuset počkat na odpověď banky zjištění Naším dalším krokem.
Přečtěte si přiložený dopis velmi dobře a nedělají chybu při vyplňování vašich informací.

S úctou,
Andrew G
rech
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 
Tak si čekej,Andrewe,na jiného českého BLBCE,který Ti teprve možná i naletí. Věděl jsem od počátku,že jde o Tvůj PODVOD. Zapomněl jsi však na " českého Honzu ",asi jsi tam u sebe doma nečetl české pohádky. Bohatstvím nejsou totiž pouze peníze,ale zejména obsah ducha. Jan Veselý