Divadelní noviny : prosinec

10.12.2016 10:30

Mlí moji čtenáři z řad přátel,tak vyšly naše Divadelní noviny DnV PROSINEC. Spousta zajímavého čtení a programy na leden - ůnor. Zpoždění jsme dohnali .... Pan ředitel vás zve na představení ještě v prosinci spojené s nákupem našich " dárků " pod stromeček. Třeba pro děti naše divadelní kukátko,až budou šmírovat rodiče nad naší hrou Pexeso. Tato věta je pouze moji autorskou licencí,to není ředitelova dvojsmyslná úvaha. A zůstanu v ředitelově rodině Töpferů,v novinch je i rozhovor s Lucíí Vyšínovou,ředitelkou marketingu DnV.  Lucinku miluji a její Henriettku také. Moc se těším přečíst si článek o naší tajemnici Vendule Slaninové. Vendulka je " duší " divadla a jak víte,bez duše tělo umírá a divalo nehraje. Na svém webu později věnuji prostor právě Vendulce,neboť její smysl pro humor je báječný a občas jsou naše vzájemné rozhovory rovnou na forbímu a vám všem,to byste se kolikrát nasmáli. A další a další čtení ...... psuďte sami. Noviny jsou v pokladnách i foyer divadla a ve vrátnici.

Tak už prosincové,poslední v roce 2016. Letí to,přátelé.

Premiera " Sluníčkářů " se už blíží !!!

Tak Dášo,Igore,Jaroušku,Sváťo a Terezko,zlomte vaz !!! Dal bych Vám cenu každému.

Pravidelný a vždy moc krásný SLOUPEK Tomáše Töpfera.

Nebyl bych to ale já,kdybych v textu nahoře něco neudělal jinak. Souvětíčko,větičku,slovíčka.

Díval jsem se pozorně,kdo je autorem tohoto článku. Kdo mi " krade " slovní forky. Ale Zuzanka Paulusová vždy smí a může. Jako Jeník Vedral. Krásný článek,Zuzko,o krásné naší divadelní princezně. Ale to je " naše " tajemství.

Paní tajemnice uměleckého souboru,naše " VENDULKA ". Je tolik známá v její branži a nejen v Praze,ale i v dalších mimopražských divadlech. Je krásná,skvělá,umí,miluje naše divadlo. Venduličko,vzpomínáte ještě na tu historku z dětství,když Vám proti sluníčku dali rodiče ze stříšky kočárku takovou tu záclonku a Vy jste stále řvala " opona dolů,opna dolů " ???

 
A již i " naše " Lucinka. Ředitelka marketingu.  Příjemné děvče i s příjemným psem a příjemným tátou. OBA patří do RODINY Tomáše Töpfera. A ne,že teď budete psát,že ředitel je pes s příjemnou dcerou.
Lucinko,pozdravujte svoji Henriettku.
Lucinko,dvě pracovní otázky : proč jsou nové Divadélky již 2 dny složené v divadle a já musím " tajně " s klíčem od dveří si 1 balík pro vrátnici doslova " ukrást "? A proč musím " já " divákům vysvětlovat nedělní situaci se zrušením " Nekonečna snů ",děsnou trapárnu s vracením vstupenek? 
Naše " Divadélky " prosinec již na lavici v návštěví hale u vrátnice.