Jen tak namátkou

15.06.2016 18:16

Jen tak namátkou ..... denně edituji své webové stránky " Miluji DnV ",denně mi přibývají žádosti o mé facebookové přátelství a rozšiřuje se tak neustále okruh " mých čtenářů ",dnes jsem zase 6 žádostem o Registraci povolil aktivní přístup na mé webové stránky do Diskuse pro Registrované. Ale " chodí " mi i nabídky na zaměstnání do recepcí - " vtipálkové " už mi spolu s anonymy a výhružkami shánějí NOVÉ místo recepčního,až mne prý pan Tomáš Töpfer vyhodí,hlavně jinde než v Divadle na Vinohradech. Ty " TLAKY " na mne jsou velké,prý se " na tom " pracuje,ale takové blbosti já přežiji. Někomu - některým VADÍM,tak promiňte,že jsem se vůbec narodil. Na druhou stranu to však mnohem a mnohem více " vyvažují " jiné události kolem našeho Divadla na Vinohradech. A dnes jsem také napsal za sebe toto : Objektivní a subjektivní jsou 2 slova,která nás provází celým našim životem a hranice mezi nimi bývává často velká a nebezpečná. V tom je pak i naše malost a jakoby bezpečí. Dal jsem si to i jako motto.

Tereza Režnarová

Dobre rano, ja dekuji za prijeti! Vsak ja vas od dob male holcicky mam neodmyslitelne spojeneho s divadlem. Projit vratnici, kdyz tam zrovna nejste, neni ono. mejte se co nejvic krasne!!

Terezko,ještě znovu moc a moc děkuji !

 

 

„Na srazu základky s Marcelou...:-)))“
Mám rád tuhletu " ženskou " NANY .... připomíná mi naši bývávalou inspicientku Janičku. Janička i pila,ale mám na mysli jinou vlastnost. Nany má také své charisma a jsem rád,že se pracovně potkáváme.