Jsem loajální !!!

06.05.2016 19:41

 

MILÍ PŘÁTELÉ A ČTENÁŘI MÝCH WEBOVÝCH STRÁNEK "MILUJI DNV" : DOPLNÍM DNES SVÉ "MOTTO" JEŠTĚ POZNÁMKOU,ŽE JSEM ALE I ZAMĚSTNANEC DIVADLA NA VINOHRADECH,TJ. LOAJÁLNÍ V INTERNÍCH VĚCECH DIVADLA.MŮJ "DENÍČEK" DNES NA FACEBOOKU JE TEDY TAKOVÝ JAKÝ JE.NEBUDU LOAJÁLNĚ ROZMAZÁVAT NĚCO,CO PATŘÍ JEN DO "MEZI NÁMI DIVADELNÍMI KLUKY A DĚVČATY".TAKŽE GLOSU NEDOPÍŠU ...... OMLOUVÁM SE,ALE NECHCI PŘIJÍT O PRÁCI.PROTO ZDŮRAZŇUJI,ŽE JSEM STÁLE I ZAMĚSTNANEC DIVADLA.LETOS MNE STOJÍ PROVOZ TĚCHTO STRÁNEK 20 !!! TISÍC KORUN Z MÝCH MALÝCH PLATŮ.TAKŽE O PENÍZE MI NEJDE.I KDYŽ MŮJ DENÍČEK O PENĚZÍCH JE.

JSEM NEOFICIÁLNÍ - NEZÁVISLÝ - NESTRANNÝ - SPONZOR DIVADLA NA VINOHRADECH PROPAGUJÍCÍ NASE DIVADLO ZE SVÝCH PENĚZ ZA TYTO WEBOVÉ STRÁNKY JAKO SOUKROMÁ OSOBA JAN VESELÝ A FANOUŠEK

 

Honzův = Deníček (6.5.16)
Přátelé,přeji vám všem krásný předvíkendový pátek.Mnozí budete mít volný víkend,má být superkrásně,slunce bude ještě žlutější a teplota ještě teplejší.Vy,co mne tady pravidelněji znáte a tedy i víte,jak miluji svoji "práci" v divadle,divte se,ale tohle divadlo mne dnes velmi "nas....". Až ochladnu,tak možná ??? napíšu na web glosu "Už vím jak vypadá hovno",takhle doslova a omlouvám se.Až ochladnu,možná napíšu,možná nenapíšu,jak Limonádový Joe - možná napumpuju.možná nenapumpuju.Ještě fakt nevím.Já také dělím lidi,ale jen na hodné a zlé,bez rasových předsudků,ale dělit je podle ..... No nic,chladnu až vychladnu.Mrtvola však ze mne nebude.