Láďo, SBOHEM !!!

25.09.2015 10:13

Dnes ráno jsem dal na Facebook smutnou zprávu.Než večer napíšu text a zveřejním fotografie,publikuji zatím svůj text z ranního FB.

----------------------------------------------------------------------------

Tak jsem chtel pred odchodem do prace dat rano na zed pro Vas,pratele,neco pozitivniho.Ale clovek mini,zivot meni!Ve vitrince v mezipatre visi od vcera PARTE naseho dlouholeteho inspicienta Ladi Zacharnika.....zemrel nahle v 70 letech.Clovek,ktery pravidelne "odridil" sva predstaveni,na ispicientovi zalezi kazde predstaveni,je to nezastupitelna profese,zastupitelny je jen clovek v ni.Budu se dnes vecer venovat nasemu "Ladovi" na svem webu vzpominkou,ted jen dam kratkou informaci.Takze jsem smutny,znali jsme se roky,Lada co nastoupil,hned nabidl "tykacku", ach jo.....Lado,budes mi moc chybet,nam vsem v divadle,jen mne " utesuje",ze uz tam Nahore klabosi s Janickou Kovarovou,take nasi byvalou inspicientkou a moji pritelkyni.Tak "decka", moc nas nepomlouvejte,jen trosicku,vzdyt Nahoru mirime vsichni.Lado,Tvuj Honza.PS:pro čtenáře mého webu.Tento text jsem psal ihned ráno na Facebook přes TABLET a "neumím" na něm "hacky a carky",omlouvám se,doučím se.

-------------------------------------------------------------------------------

Večerní DODATEK: celý den jsem prožil ve službě "ani nevím jak",tolik ovlivněn smutnou zprávou o "Láďovi".....byla to jedna z mých nejhorších služeb za 19 let v DnV,vždy se mne velmi dotknou "odchody" našich lidí,bezvadných lidsky,umělecky,prostě přátelé!Láďa byl jedním z nich.Připojím dnes proto jen několik fotografií,na víc dnes již "nemám".Až s odstupem času,viď,Láďo?Dáš mi včas nástup a já jindy "odehraji" další vzpomínky na Tebe..... HONZA

Náš "LÁĎA" - inspicient Ladislav Zacharník,který "inšpicíroval" několik svých titulů.

Tohle jeho PARTE mne ráno "odrovnalo" na celý den.

Promiňme chybu v parte,já JI alespoň tady pod fotografií "opravím" na "Odešel VELMI dobrý člověk!".

Opustil nás "Láďa" nečekaně,náhle,bez rozloučení.

V sobotu 26.9. (zítra) hrajeme BENEFIČNÍ představení "Loupežník" k 80. tinám našeho Mistra Jaroslava KEPKY,které právě "inšpicíroval" Ladislav Zacharník.Ten minulý čas je hrozný.

Titul inspicientské knihy......

.....a tužkou nadepsaná tato knížka.

DIVADLO musí "fungovat" dál .......... i zítra na benefici!

Láďo,tuhle fotografii našeho vinohradského hlediště jsem pro Tebe vybral záměrně.Důvěrně znáš pohled na "hlavičky" diváků,narvaný sál lidmi.....tak teď "jsme na těch sedačkách my všichni vinohradští" a stojíme v zármutku MINUTU na Tvoji počest!

Herci často dostávají po konci představení květiny.Tohle je KVĚTINA pro Tebe,Láďo,ta poslední i první po smrti.ČEST TVOJI PAMÁTCE !!!

--------------------------------------------------------------------

Jan Veselý - určitě jménem nás všech nejen z DnV,ale i ostatních,co jsme Tě měli a máme rádi.

---------------------------------------------------------------------

PS : Ládíku,přes mé webové stránky a přes můj profil na Facebooku došlo pro Tvé pozůstalé mnoho soustrastí,které tímto způsobem RODINĚ hromadně předávám s ještě jednou upřímnou soustrastí ode mne.