No vida !!!!!

02.06.2016 12:45

Omlouvám se,milí moji čtenáři,že jsem na titulní stránku musel dát " VÝSTRAHU ". Možná se " někdo " chce dostat na moje webové stránky ..... Nedivím se. To je asi vše,co k tomu jako i " sám sobě " tiskový mluvčí zatím řeknu. A máme dnes po " Broukovi ". Sledoval jsem alespoň tady dnes na FB včerejší děkovačku,díky Evičce Morávkové od nás z DnV. Jak už jsem vysvětloval,já přes 2000,- Kč na vstupenky nemám,zvlášť co jsem " nedostal " půlroční odměnu. Celou bych ji býval na 2 vstupenky dal,i zbytek doplatil ze svého,ale jak jsem rovněž říkal " Bůh " to změnil. Měl jsem " jinou " možnost dernieru vidět,samozřejmě nelegálně,ale ..... když já jsem celý život tak hrdý  NEPROSIT  se !!! Takže jsem předal ANTIzlomvazky a před představením odešel. Víte,přátelé čtenáři,to je mi o hodně a hodně dražší (penězi vůbec nespočítatelné) to,co mi napsala přes FB dcera Terezka naší herečky Evičky Režnarové,nebo setkání v zákulisí s Jiříčkem Menzelem nebo pozdravení se s přítelem největším Jarouškem Kepkou ..... atd. Ocituji z děkovačky Jiřího Menzela a odpověď naší Evičky Morávkové :

Jiří Menzel: Jsou dva večery, které jsou v divadle důležité, premiéra a pak derniéra. Někdy mezi tím prvním a druhým bývá mnoho let. Tady v tom případě 20. A je to hlavně díky tomu, že ta hra je pěkná a ještě, především, že to hrajou skvělí herci. A těm dnes tleskejte. A ještě jsou tady další, co to hráli taky během těch dvaceti let a měli by bejt všichni tady a přijímat ten potlesk s ostatními. Tak ať jdou nahoru.

Já: Děkuji úplně všem, kteří se za dvacet let na této hře podíleli (bylo jich hodně) a za to, že jsem mohla patřit mezi ně. DĚKUJI!!!!!

Eva Morávková v místě  Divadlo Na Vinohradech.

A já přidám za sebe : měli být v hledišti derniery Brouka i všichni ti " neviditelní " všem divákům,ale na každé repríze,drahý Jiří,důležití pro chod divadla,aby se večer " dole i nahoře " vždy hrálo. Také jich je celá řada,co v divadle pro divadlo pracují nebo roky a roky pracovali a podíleli se tak na každé reprize nejen  !!! BROUKA. Také i ti měli mít možnost se s " jejich " Broukem důstojně rozloučit. Ale neměli. Jan Veselý

 

A tak mi zbyla po BROUKOVI jen účtenka za ANTIzlomvazky .....

..... které jsem si doma připravil do obálek .....

..... a jedinou BAREVNOU jsem dal Viktoru Preissovi .....

...... abych se potom jen další den doma podíval na " děkovačku " ze záznamu .......

..... a viděl tak " své " herce po představení .....

.... i projev Jiřího Menzela .....

A mezitím už opět byly změny na webu " beze mne " .........

..... ale již o měsíc dřív jsem překročil HRANICI = 3000 !!! návštěv.