Obchodní oddělení - naše Romanka

04.11.2016 16:50

S radostí kopíruji text čtenářky mých webových stránek. Napsala svůj názor do DISKUSE na mém webu " Miluji DnV ". Asi nejvíc vypoví její vzkaz a moje odpověď. Jen zdůrazním,že svoji odpověď končím větou,že " Víte,spousta zaměstnanců zůstává ve stínu našich hereckých hvězd,ale jako ten hvězdný prach patříme také na oblohu nad naším Divadlem na Vinohradech. ". A já rád dávám PROSTOR na svém webu i těm " bezejmenným ",co se pohybujeme kolem našich hereckých námi milovaných hvězd.

Datum: 03.11.2016

Vložil: Pani Zlamalova

Titulek: Obchodni oddeleni

Tuhle moje kolegyně volala do obchodniho oddělení. Já se ji pak ptala, proč je tak rozzářena. Odpovedela mi, že hovorila s jakousi referentkou Plechacovou a pela na ni ody. Jak příjemné a ochotné bylo její jednání a určitě odborné tak, že bylo jasné jak věcem rozumí. Chtěla bych vyřídit vaší cestou toto zjištění a pani Plechacovou veřejně pochválit. S lidskym porozumenim se už člověk často nesetka.


Datum: 04.11.2016

Vložil: Jan Veselý

Titulek: Re: Obchodni oddeleni

Milá paní Zlámalová,jsem velmi rád,že jste se chválou zrovna " strefila " do mé pracovní kolegyně v DnV a velké přítelkyně Romanky Plecháčové. Mohu Vás ujistit,že takhle se paní Romana chová " furt ",práce s lidmi ji nejen baví,ale má pro takovou práci i správnou dávku empatie a talentu. To se nedá naučit,to v člověku buď je nebo není. Znáte to potom v obchodech,ve službách,apod. jak se na Vás pracovníci " vůbec netváří ". Manžel Romanky pracuje rovněž v našem divadle a hodnějšího člověka hned tak nenajdete. Vlastně najdete .... Romanu vedle něho. Tak jí Vaši chválu přeposílám na její počítač a mám radost spolu i s ní. Víte,spousta zaměstnanců zůstává ve stínu našich hereckých hvězd,ale jako ten hvězdný prach patříme také na oblohu nad naším Divadlem na Vinohradech.

A tak,milá Romanko a tím i ostatní v obchodním oddělení na bydýlku i v pokladničkách v přízemí,víme o Vás,díky za Vaši upřímnou práci s veřejností. Jednou mi napsal pan Radovan Lukavský,člen souboru Národního divadla,když mi odpovídal na pochvalný dopis podobný dopisu paní Zlámalové,že o ohlasu své umělecké práce ví,ale je vždy šťastný,když mu to někdo jako i já písemně potvrdí. Potom jsme se úžasně spřátelili,ale to už je kapitola na samostatnou glosu. Pan Radovan ..... tak jako paní Romanka Plecháčová a její Vládík.

Chválená Romanka se svým manželem Vládíkem,oba zaměstanci Divadla na Vinohradech a milí moji přátelé.

A OBCHODNÍ oddělení v " Ibsence ",kde " na bydýlku " v nehygienických podmínkách holky včetně paní Plecháčové pracují. Můj pouze osobní názor,zdůrazňuji,ale nedýchatelno v kolektivu 4 pod stropem,pod nimi další 3 pokladničky a lidé před pokladnami. To nemluvím o točitém schodišti,kdy nevím,když nesu poštu pro obchodní oddělení,kdy tam spadnu a nedejbože,aby někdo šel proti mne. Pak už jen losování,kdo z obou vycouvá. O vzduchotechnice se vůbec nezmiňuji,asi z toho důvodu,že tam prostě navzdory slibům není.  Je to původně prostor pro přízemní kancelář se zvýšeným patrem pro sklad něčeho nebo čeho. Skladujeme tam obchodní referentky.  Hezké pozlátko pro oči dole u pokladen,kráááásně to tam umělecky divadelně vypadá,ale nepraktické pro život i práci jako to u všech pozlátek bývá. Omlouvám se,že jsem si svá drzá ústa pustil opět na špacír,tak nějak k tematu,ale už mne ředitel,kterého mám rád, i čtenáři ,které doslova miluji,v tomhle znají. Tak bez urážky. Pojďme o tom diskutovat. Je na čase.