Panu řediteli s láskou

10.01.2016 13:33

"Panu učiteli s láskou" byl vynikající film.Parafrázuji teď,protože se to hodí,název tohoto filmu v titulku této glosy.Panu řediteli s láskou,řediteli Divadla na Vinohradech,panu Tomáši Töpferovi.A že co? No má opět po roce NAROZENINY !!! Hned po Novém roce,holt režiser,i tohle si narežíruje už před narozením.Talent.

Tomáš Töpfer (* 10. ledna 1951 Praha) je český herec, režisér, podnikatel, scenárista, vysokoškolský divadelní pedagog, divadelní ředitel a politik.

Tolik INTERNET,jsou tam "habaděj" informace a fotografie.To si najděte,milí čtenáři,sami.

    Vážený pane řediteli,milý Tomáši Töpfere,dovolte mi naprosto upřímně a přátelsky Vám poblahopřát k 

Vašim narozeninám.Přeji Vám nejen pevné zdraví,štěstí,spokojenost,ale vzhledem ke všem Vašim aktivitám i umělecké úspěchy,další skvělé Vaše režie,krásné nejen divadelní role,prostě přeji Vám ŽIVOT umělce,který dovede potěšit a nadchnout i nás,Vaše věrné diváky.Mám Vás,Tomáši,velmi rád,už od doby před 19 lety,kdy jsem nastoupil jako kolečko do soukolí "našeho" Divadla na Vinohradech.Nezapomenu,jak jste po odchodu z DnV a vybudování Fidlovačky mne a moji ženu s oprávněnou chloubou provázel novými prostorami legendárního divadla.Můj táta tam býval kulisákem.Jste člověk,který dovede DIVADLO vytvořit z ničeho,hrát v něm,vést ho a vzít si pak úspěšně i větší sousto,tedy nás "Vinohrady".Přeji Vám i úspěchy v politice,už v ní jsou i "Dáša" a "Martin".A za všechny RYBY v českých tocích Vám přeji i "vodní úspěchy".Mohl bych dál blahopřát k rodině,přátelům,atd.Ale nechci být tak oficiální .........

.......... Jste také rozený "četník" .........

....... Rozumíte si s "politikou" ..........

...  A takhle "nějak" jsem Vás vítával před 19 lety jako začátečník ve vrátnici DnV ...

..... Dnes jsem šel v podvečer kolem našeho divadla a taková FOTKA je málokdy,zhasnuto všude v budově,nehraje se,protože ředitel slaví narozeniny - samozřejmě,že nehrajeme,protože je "nehrací" neděle,ale vzpomněl jsem si na Vás,Tomáši ........

...... A tak ještě jednou Vám řediteli,Vám Tomáši,gratuluji určitě za nás všechny,nejen za sebe a moji manželku,ale za celé Divadlo na Vinohradech - zaměstnance a umělecký soubor a i za své webové stránky k Vašim "mladým" narozeninám.Ať ten Váš "rebel" vrátný píše jen v dobrém o Divadle na Vinohradech,které milujeme všichni,nejen já v záhlaví mého webu.