Petr Martinák

23.12.2017 23:46

S Petrem Martinákem se známe osobně již dlouhé roky. Úžasný IMITÁTOR mnoha hlasů. Vždycky mi na přání " udělá " Václava Havla. Jednou mi Václava udělal i jako dárek na zakázku. Protože se občas potkáváme v okolí našich bydlišť,mám s Havlem stále kontakt. Naposledy včera.

 

Životopis

Petr Martinák, Ing., narozen 3.3.1975, dětství trávil v Žulové u Jeseníku. Vystudoval gymnazium a VŠE.

Už na škole se projevovaly jeho schopnosti bavit lidi. Organizoval studentské besídky a plesy, které i sám moderoval. V té době začíná imitovat první osobnosti. Na vojně se úspěšně účastnil Armádních Soutěží Umělecké Tvořivosti, kde se umisťoval na prvních místech se svými zábavnými vstupy a scénkami. A právě na vojně se zrodila myšlenka věnovat se práci baviče a moderátora více.

Na frekvencích Čro OL pracoval jako rozhlasový moderátor, kde měl denně i svůj samostatný zábavný pořad.

V roce 2001 výrazně zabodoval v konkurzu televize Nova a rok moderoval ranní pořad Snídaně s Novou. Díky jeho imitátorským vstupům byl obsazován i do večerních zábavných pořadů. Některé z nich i sám moderoval.

V současné době je hostem mnoha zábavných pořadů nejen televize Nova, ale i ostatních televizí v ČR a na Slovensku.

Spolupracuje se spoustou českých umělců, hraje v některých divadelních představeních Prozatimně osvobozeného divadla F.Ringo Čecha. Je žádán i do zahraničí pro česky mluvící publikum.

Petr Martinák je ženatý a má dvě děti .

 

https://www.youtube.com/watch?v=nSN_8JfPxrg

VIDEO z titulní strany webu.