Po sobotním představení

08.05.2016 09:07

Tak jsem napsal v sobotu glosu o odpoledním představení "Romeo a Julie" (Taková normální sobota) a dnes jsem na Facebooku četl k tomuto odehranému konkrétnímu představení toto - KOPÍRUJI: (chtěl jsem,ale později stáhl)

----------------------------------------------------------------------------------------------

Cenzurováno !!!

na přání autora příspěvku na Facebooku,protože ho osobně znám a přátelíme se,tak vyhovím a jeho kopii veřejného příspěvku zde na svých webových stránkách mažu (i když jsem v kopii cenzuroval tak,aby nedošlo k prozrazení identity autora příspěvku). Ale proč veřejně na FACEBOOK píše názor na představení "Romeo a Julie",když si později za svým názorem NESTOJÍ ???!!! Jsem tedy LOAJÁLNÍ nejen k Divadlu na Vinohradech (glosa "Jsem loajální !!!",kde bych pokračováním porušil již interní věci divadla) ,ale i ke svým osobním přátelům. PS : jsou na mne nejrůznější tlaky a kampaně,abych to či ono nebo vůbec abych zastavil své webové stránky ...... přátelé,když kladivem ještě víc bušíte do hlavičky hřebíku,tak ještě tím víc zaleze dovnitř - já tedy ještě víc budu psát své webovky .... omlouvám se.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

KONEC kopírování. Odepsal jsem tedy na Facebook jen toto : (oslovení,protože autora znám,CENZURUJI kvůli anonymitě příspěvku - Veselý),Sabinka Rojková to ještě i hrála zdravotně indisponovaná.Šetři kritikou !!!