Poděkování VŠEM !!!

07.07.2015 06:03

Chtěl bych v tomto webovém příspěvku poděkovat VŠEM,kdo mi projevili přátelství a soustrast k úmrtí mé mámy.Moc si toho vážím,od každého zvlášť.A protože tento web je hlavně o našem Divadle na Vinohradech,jak "ho" vidím já,tak zde zvlášť děkuji přátelům z DnV.Moje máma by měla radost,prožívala moji práci pro DnV.Ještě jednou - MOC DĚKUJI !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Viktor Preiss - Upřímně s Vámi cítím.Já jsem též "starý sirotek".Držte se.

Jiří Plachý - Pane Veselý,alespoň na dálku Vám tisknu ruku.Život si s námi dělá co chce.Myslím na Vás.

Jaroslav Satoranský - Milý pane Veselý,přijměte prosím moji hlubokou soustrast.Vám i Vaši paní přeji pěkné léto.

Gabriela Vránová - Honzíčku,hlubokou soustrast!Ať je to jak chce,vždycky je to máma.Myslím na Vás,na Tebe.

Dagmar Havlová - Upřímnou soustrast.Vaše D.H.

Vilma Cibulková - Jeníčku,je mi nesmírně líto,že prožíváte tak velkou bolest v životě.Jednu z největších,na kterou není útěchy,ani  léku.Snad jen neustálá připomínka toho,jak a proč maminka žila a to,že zrovna Vy jste krásnou součástí jejího         poselství.,Je země,ve které s Vámi bude pořád a bude to země stále krásnější.Objímám Vás  a hladím,hlavičku Vaši v dlaních.Mám Vás ráda.Opatrujte se.S láskou Vilma.

Marta Vančurová - Honzíčku,upřímnou soustrast.Vím,jak to bolí,i když to musí přijít,zvlášť máma je jen jedna.Ale bude s Vámi navždy a čas je milosrdný.Posílám Vám pusu.Marta

Eva Režnarová - Milý Honzo,i když to člověk třeba čeká,vždycky to překvapí a zaskočí.Upřímnou soustrast Vám z celého srdce přeje Eva a Terezka.

Luka Brousková - Milý,vím,jak Vám je.Nikdy to nepřebolí.Objímám Vás.

Hana Maciuchová - Honzíčku,objímám Vás,upřímnou soustrast,žádná další slova nezhojí Váš stesk.

Petra Hobzová - Honzíčku,to je mi moc a moc líto.Všechna slova jsou málo,musíte to zvládnout.Máte v Karličce podporu.Moc držím pěst,držte se.Pa,Petra.

Jindřich Gregorini (bývalý ředitel DnV) - To je mi líto,upřímnou soustrast.

Jiří Huráb (můj vedoucí) - Číčo,to potká každého.Upřímnou soustrast.

Vendula Slaninová (tajemnice DnV) - Milý pane Veselý,přijměte od mé celé rodiny upřímnou soustrast.Moc na Vás myslíme.

Zuzana Paulusová (mluvčí DnV) - Milý pane Veselý,vůbec jsem netušila,že Vás čeká tak bolestná událost.Velmi s Vámi soucítím.

Jana Hlaváčová - Je mi to moc líto.Hladím vás a zdravím.

Simona Postlerová - Milovaný Honzíku,je mi to moc líto,myslím na tebe,včera jsem se v Bechyni v kostele za maminku pomodlila,držte se,zdravím Káju,papa,vaše Simona.

Martin Stropnický (ministr obrany) - To mě moc mrzí,pane Veselý.Přeji hodně síly a lepší příští dny.Pozdravujte paní!Stropnický

Andrea Elsnerová - Ahoj Honzíku a Kájo,děkuju za tu milou vzpomínku.To mi uniklo,že Ti odešla maminka,to je mi moc líto.Upřímnou soustrast.