ROZHODNUTÍ !!! Vážený pane řediteli,milý pane Tomáši Töpfere.......

21.07.2015 12:59

..... chtěl bych ukončit náš vzájemný SPOR ohledně mojí manželky.Dosud jste se žádným způsobem neozval,osobně,písemně,vzkazem přes mého vedoucího Jiřího Hurába,prostě NIC !!! Ve středu 22.7.2015 nastupuji po své dovolené zpět do práce.Asi bude nejlépe,když budu CITOVAT moji odpověď pro naši přítelkyni ze Švýcarska (viz Diskuse).

Milá Milá moje V.U.Zásadně nejde o termín "vyhrát spor".Mezi mnou a ředitelem může být rovnováha,nikoli vítěz a poražený,na to si nehraji.Hájím jen PRAVDU,proč diskriminuje pouze mne a nikoli i ostatní,kteří jsou ve stejné situaci jako jsem já.Situace je jen jedna a má být stejná pro všechny.Ale kdyby "vyhodil" všechny návštěvy,podobně jako moji ženu,už přestane být naše divadlo tím prostředím,které jsem snad i já svým chováním ve vrátnici 19 let budoval.Vždy jsem říkával,že vrátnice má být vlídná a příjemná.O to jsem se vždy snažil vůči souboru,zaměstnancům i návštěvám.Nepotřebuji nad T.Töpferem vyhrát,chci jen od ředitele vysvětlení jeho důvodů,potřebuji mu porozumět a objektivně mu fandit dál,tak jako tomu bylo při jeho inauguraci do funkce ředitele,kdy jsem mu v hledišti tiskl upřímně a s radostí ruku já i moje manželka.Snad to tehdy nebyly jen politické body. 

 

Tolik moje citace odpovědi..Dodnes se mi (už je to měsíc) T.Töpfer ani neozval,ani nereagoval,ani nic nevysvětlil,ani - zatím - nevyhodil.Doufám,že se s ním tuto středu potkám,myslím,že bude reagovat,doufám,že vysvětlí a nevěřím,že mne z divadla vyhodí.Už jsem jednu letitou šikanu na sobě v divadle prožil.Nechci právnicky náš spor nazývat šikanou.Stále se ještě - naivně?! - domnívám,že jde jen o vzájemné nedorozumění.Tak ať si s ředitelem opět rozumíme!Beru dnes 22.7.2015 jeho "mlčení" jako souhlas se zrušením zákazu pro moji ženu (návštěva jejích hereckých přátel),tak jak jsem psal v "Otevřeném dopisu".Já své sliby plním.Snad to splníte i Vy a pan Jiří Huráb písemně zruší své vydané rozhodnutí.