Tak JANINKA

13.11.2016 12:35

Od 11.11.2016 je paní mého domu štěňátko Janinka. VIZ můj dnešní Deníček na FB:

POJĎME OPĚT VYTVOŘIT HRDOU ČESKOU REPUBLIKU
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
Honzův = Deníček (13.11.16)
Přátelé,tak krásně jsem si žil,se všemi zmatky a nejistotami života.Ale od předvčerejška,kdy k nám do rodiny vstoupilo "štěně".....všechno je jinak a naprosto obráceně a po jejím:fenka Janinka,žena jí nakonec vybrala toto jméno.JANINKA.Hele,spala se mnou do půlnoci,ale v jednu usoudila,že to je nejlepší žrát,čůrat do polštáře a hlavně dovádět.Když mne utahala,dala mi do třetí hodiny pokoj a pak totéž znovu.Míval jsem celý život psy od štěňat,vím co to obnáší,Ale jak už jsem postarší,tak jí promíjím zatím vše.Čumí teď na mne u počítače,láskou mne chce sníst a nejraději by se packama prošla po klávesnici.Mobil ji ihned zaujal,jak blejská při focení.Také už zjistila,že trochu umí vrčet a štěkat,tak to na mne zkouší i se vztekem.Šlupka jedna.Webové stránky prominou,dnes mám Janinku.

A takhle jde život v reálu ......

POJĎME OPĚT VYTVOŘIT HRDOU ČESKOU REPUBLIKU
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
Přátelé,s velkým zármutkem OZNAMUJI,že fenečka Janinka "musela pryč".Nechci rozebírat důvody,ale prožil jsem s ní svoje nejkrásnější 2 noci a 3 dny.Snad jí bude u jiných majitelů dobře.U mne by byla v ráji,ale.Spala se mnou dnes naposled 9-11 h.Měl jsem se jí věnovat místo toho našeho spánku,ale to jsem ještě netušil,jak to úplně blbě dopadne.furt mne lízala,pusinkovala a pokaždé vítala,když mne chvilinku neviděla (do kuchyně).No,život jde dál.Na mne zapomene,jsou jí jen 2 měsíce.Já ale na Janinku NIKDY !!!

Poslední FOTO Janinky,když jsem ji v přenosce odvážel zpět majiteli. Už je v jiných rukách a bude se mít dobře. Udělal jsem pro to štěňátko to nejmoudřejší,dokavad si u mne nezvyklo déle než ty 3 dny. Manželka má jen částečně pravdu,že bychom mohli dostat kvůli psovi výpověď z nájmu. Takové jsou zkurvené bohužel zákony. Téměř všechny ..... TAK SBOHEM Janinko,obohatila jsi můj život ani nevíš jak a já pro Tebe udělal DOBRÉ rozhodnutí.