Webové stránky měly " technickou " odstávku

02.08.2016 10:52

Přátelé,poskládal jsem ze svých facebookových poznámek MOZAIKU o tom,jak jsem na několik dní " odstavil " své webové stránky kvůli technickým problémům. Už je vše v pořádku a stránky jsou v provozu. Děkuji své manželce,že neměla se mnou několik dní styk - skoro,tedy myslím tím vzájemnou komunikaci a pomoc a společnost. Seděl jsem pořád u počítače,výjimečně nečesky furt,protože mne tlačil termín znovuzprovoznění stránek. Děkuji i Vám,čtenářům,za vzájemné pochopení.

 

Honzův = Deníček (27.7.16)
Přátelé,na nezbytně nutnou dobu jsem z technických důvodů pozastavil své webové stránky " Miluji DnV ". Po vyřešení technického problému budou opět v provozu - cca za 2 nebo 3 dny pauzy. Děkuji za pochopení. Musí k SW doktorovi ..... ach jo.

Honzův = Večerníček (28.7.16)
Tak už se dnes loučím,přátelé,s přáním krásného večera. Mám na večer jinou práci. Povinnost. Néééééé tu manželskou,která už dá práci. Řeším své webové stránky,abych odstranil technickou chybu a v neděli je dal opět do normálního provozu. A jdu 3 dny pracovat do práce. A v neděli už bude konec července. Utíká to. Ale odkud a kam? Když projíždím Facebook,tak to utíká spíš k horším zítřkům. Nechci být ale pesimistou. Optimisticky si furt myslím to svoje. Zatím ještě optimisticky. Vždy do dalších příštích televizních zpráv. Asi tak.

Honzuv = Vecernicek (28.7.16)
Jo jeste jeden Vecernicek, ale desne blby. Tesim se totiz na 3 dny do prace. Blby co???????

Honzův = Deníček (29.7.16)
Přátelé - jsem i nejsem tady. Mám FB puštěný,ale hlavně opravuji své pozastavené webové stránky - technická závada. Rád bych je zprovoznil už zítra,o den tedy dřív. Škoda,že není socialismus,v kapitalismu se socialistické závazky nedávají,tak holt čestné pseudokapitalistické ZDAR !!!

Honzův = Deníček (30.7.16)
Krásnou sobotu,přátelé. Tak dnes ráno cestou do práce byl nad nám. Míru na obloze balon. Málem se propíchl o věže kostela. Ludmila ale " uhla ". Kecám,tak jako kecám,že od příštího týdne budu létat do práce jedině balonem. Inspirující.

Honzův = Deníček (30.7.16)
Lidi,hodiny a hodiny dnes odstraňuji na svém divadelním webu technickou poruchu. Hele,číst podrobně můj celý - úplně celý - web " je za trest ". Přiznávám. Číst ho postupně,paráda !!! Ale prostudovat každou větu z těch tisíců vět .... upadnu večer do postele a určitě se mi i o webu bude zdát. Dobře mi tak. Mám jen spát,žrát a pracovat. Ne si vymýšlet BIČ na sebe v podobě udržovaných stránek webu. Ale když mne to tolik baví. Co s tím? Vydržet a zítra již bude hurá !!!! Takže tímto i můj dnešní Večerníček,přátelé. Mějte hezký večer bez mého webu.

Honzuv = Vecernicek (30.7.16)
Pratele,jdu haji. Nekdy i dusevni prace unavi. Zitra ale vstanu a oparim se cajem. To byl nadherny film s Petrem Kostkou. Vcera se mihnul v divadle, zda nema postu. Dali jsme rec i o autogramech, ze jsou nekteri, kteri nekolikrat i za mesic zadaji fotky s podpisem, no a pak s nimi smeli. Rekl jsem Petrovi, ze existuje pro vymenny obchod s autogramy sazebnik, treba za 1 Jiraskovou 5 Stastnych. A pokracoval jsem, ze za 1 Kostku 5 Lamboru (novy talentovany clen DnV). Kostka se zamyslel a pak se rozesmal. Prijde pry urcite doba, kdy bude za 1 Lamboru 10 Kostku. Asi tak. Mam oba rad, Lamboru i Kostku.

Honzův = Deníček (1.8.16)
Přátelé,zdravím vás v pondělí,přeji vám krásný den a třeba i s mými webovými stránkami - www.miluji-divadlo-na-vinohradech.cz - které jsem dnes po opravě technické chyby dal opět DO PROVOZU !!!! Ale byla to několikadenní FUŠKA. Prošel jsem všechny celoroční fotografie a texty. Dobře mi tak. Číst moje stránky po částech jak přibývají nové a nové materiály fajn,to je snad i pěkné čtení. Ale přečíst je úplně celé od června 2015 ...... to je již mnoho hodin souvislé četby. I já jako autor jsem " trpěl ". Nikoli nad jejich obsahem,ověřil jsem si totiž,že jsou fakt pestré a sondou do našeho divadla i divadelní kultury vůbec,ale to obrovské množství materiálů za 12 měsíců zpětně je úctyhodné. Tak vám přeji do dalšího divadelního ročníku 2016 / 2017 mých webových stránek vše nej. A hlavně vám všem děkuji za vaši přízeň a také vztah k Divadlu na Vinohradech.